ביטוח רכב

ביטוח רכב - כללי
נהיגה בכביש כרוכה בסכנות רבות. ביטוח רכב נועד לספק לך הגנה כלכלית במקרה של תאונה, גניבה או פגיעה בגוף או ברכוש שלך או של אדם אחר על ידי רכבך. לכן לא מפתיע שמדובר באחד הענפים התחרותיים ביותר בתחום הביטוח.

אין ספק כי מחיר הוא נתון משמעותי ביותר בבחירת המבטח  אך ישנם נתונים חשובים לא פחות שכדאי לתת עליהם את הדעת בבואנו לבחור את סוכן הביטוח שלנו.

ביטוח רכבך באמצעות צ.ב.ר סוכונות לביטוח יעניק לך את הכיסויים הנרחבים ואת הטיפול המהיר והמסור במחיר משתלם במיוחד.

בצ.ב.ר מחלקה  לטיפול בתביעות רכב.

עם נסיון של למעלה מ 30 שנה ויחסי עבודה הדוקים עם מוסכים ושמאים מהטובים והמוכרים בארץ, המורשים ומאושרים על ידי מרבית חברות הביטוח, אנו נדאג לך הלקוח,  לטיפול הולם ויחס אישי בכל תביעה של רכבך.

ביטוח חובה
במדינת ישראל קיים חוק המחייב לבטח כל נהג בביטוח חובה. ביטוח זה נועד להגן על נזקי גוף שעלולים להיגרם כתוצאה מתאונה לנוסעים ברכב המבוטח ולנפגעים נוספים מחוץ לרכב.

ביטוח החובה נותן למבוטח כיסוי ביטוחי הכולל את כל ההוצאות הרפואיות, פיצוי עבור אובדן שכר עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק ופיצוי בגין כאב וסבל.

הפרמטרים המשפיעים על תעריף ביטוח החובה הינם גיל הנהג הצעיר ביותר הנוהג ברכב, נפח המנוע של הרכב, מערכות הבטיחות שברכב, סוג הרכב – רכב פרטי, רכב מסחרי, משאיות, אוטובוסים וכו'

בשל הרפורמה בענף הביטוח ישנם הפרשים בין החברות השונות בתעריפי ביטוח החובה.  

אנו ב צ.ב.ר סוכנות לביטוח עובדים בשיתוף פעולה עם מרבית חברות הביטוח בישראל, דבר המאפשר לנו לבטח את רכבך בביטוח החובה המשתלם ביותר עבורך לאחר בחינת תעריפי הביטוח של כל החברות בכל חודש מחדש ובחירת התעריף האטרקטיבי ביותר עבורך.

ביטוח מקיף
ביטוח זה כשמו כן הוא, מקיף מגוון רחב של פיצויים על סיכונים או נזקים שעלולים לקרות לרכבך כגון גניבה, תאונה, שריפה, נזקי טבע, נזקים בזדון ועוד. מעבר לפיצוי הכלכלי, תכלול הפוליסה כיסויים נוספים כגון גרירה, החלפת שמשות, רכב חליפי במקרה של תאונה או גניבה, כיסוי לרדיו חליפי, הגנה משפטית וכו'.

חשוב לדעת כי פרמיית הביטוח המקיף מושפעת ממספר גורמים בכפוף לתקנות המפקח על הביטוח בארץ דוגמת סוג הרכב ושוויו, גיל הנהג ומינו, מצב משפחתי והיסטוריית תביעות ועוד.

בצ.ב.ר סוכנות לביטוח מובטח לך המחיר המשתלם ביותר, שיקיף כמה שיותר סעיפי כיסוי ובהשתתפות עצמית נמוכה.

חשוב לדעת: ביטוח מקיף כולל גם ביטוח צד ג'.

ביטוח צד שלישי
ביטוח צד שלישי, או ביטוח צד ג' , מגן עליך מפני נזקים שעלולים להגרם לרכוש או לרכב שרכבך פגע בו בשל השימוש ברכבך וכולל פיצוי כלכלי לצד שלישי בהתאם לנזק שנגרם וכן הגנה משפטית החוסכת לך עלויות כספיות גבוהות במקרה של תביעה.

 ביטוח צד שלישי מבטחים בדרך כלל כאשר שווי רכבך נמוך יחסית  ופרמיית הביטוח המקיף יקרה, לכן הביטוח המקיף לא משתלם למבוטח.

על המבוטח לדעת כי בביטוח צד שלישי בלבד אין כיסוי לרכושו של המבטח.

קרי, במקרה של תאונה בה המבוטח אשם או במקרה של גניבת  רכבו,  לא ינתן למבוטח פיצוי על ידי חברת הביטוח.

בביטוח צד שלישי ניתן לרכוש כיסוי לשבר שמשות וביטוח גרירה.

עריכת ביטוח צד שלישי ע"י צ.ב.ר סוכנות לביטוח תשתלם למבוטח עוד יותר. אנו בצ.ב.ר, בניגוד לסוכנויות ביטוח רבות ולחברות הביטוח הישירות, מטפלים עבור המבוטחים בתביעות נגד צד ג' ללא תשלום נוסף.

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה של גביית תשלום מהמבוטח עבור טיפול בתביעת צד ג' או לחלופין טיפול בתביעת צד ג' ע"י המבוטח עצמו כיוון שהחברה/הסוכנות המבטחת אינה מטפלת עבורו בטיפול מול צד ג'.

התנהלות מעין זו הינה כמעט בלתי אפשרית עבור אזרחים שאינם בקיאים בביטוח או עבור מי שאינם מורגלים בהתנהלות מול חברות הביטוח ובבירוקרטיה שמלווה אותם.

בזמן שלקוחות ביטוחים ישירים ממתינים לנציג, לקוחות צ.ב.ר סוכנות לביטוח זוכים למענה מהיר ויעיל ולביטחון כי יש מי שמטפל בהם.


קבלו הצעה לביטוח